Hesap Oluştur

Müşteri paneli ve sistem otomasyonumuz bircpu.com web sitesi üzerinden hizmet vermektedir.

bircpu.com’a git

Hesap oluşturmadan önce

Doğru isim, soyisim ve doğum tarihi bilgileri ile TC kimlik numarası gereklidir. Aksi takdirde hesap oluşturulamaz. Sistemi atlatarak sahip olunmayan veya geçersiz kimlik numarasıyla hesap oluşturulması durumunda, tespit edildiğinde hesaptaki ürünler iptal edilir ve hesap askıya alınır.

Bu önlemler neden alınır?

Örneğin, “.com” ile biten bir alan adının tüm yasal hakları ilk alan kişiye aittir. Diğer domain uzantıları için de benzer yasal yükümlülükler bulunmaktadır. Bilgilerinizin doğru olmaması durumunda hak talep edemezsiniz

Eğer çalıştığınız web tasarım firması domain alımı için sizden domain satışı yapan bir firmada hesap oluşturmanızı istemiyorsa, web sitenizin isim hakkı sizde olmayacaktır. Bu dikkat etmeniz gereken çok önemli bir konudur.

Sunucu, IP, Hosting gibi hizmetler kişiye özeldir. Aktif edilen Sunucu, IP ve Hosting’ler her ay BTK kurumuna sahipliği doğrulanarak bildirilir ve kayıt altına alınır. Bu, yasal bir zorunluluktur.

KVKK kapsamında, yasal haklardan yararlanmanızı sağlar.

Bireysel veya Kurumsal Hesap

Bireysel veya kurumsal hesap oluşturabilirsiniz. Bireysel hesap oluşturmanıza rağmen, istediğinizde kurumsal hesap özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal hesap oluşturma seçeneği, şirketinizin vergi numarası, vergi dairesi ve adresi gibi bilgileri tanımlamanıza olanak sağlar.

Fatura Profili

Bölümünden istediğiniz zaman kurumsal fatura profili ekleyebilirsiniz. Birden fazla fatura profiliniz varsa ödeme sayfanız varsayılan fatura profili ile açılır. Fatura profilinizi seçip ödeme yapmanız durumunda resmi faturanız seçtiğiniz fatura profilindeki bilgilere göre düzenlenir.

Şahıs şirketi sahibiyseniz, TC kimlik numaranız aynı zamanda vergi numaranızdır. E-Fatura mükellefiyseniz, E-Fatura sisteminizin TC kimlik veya vergi numaranıza kayıtlı olur. Faturalarınızı E-Arşiv olarak alırsanız, bu notu dikkate alarak gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Ödeme yapıldığı gün veya bir gün sonrasında resmi faturanız SMS bilgilendirmesi yapılarak E-Posta adresinize gönderilir.

Resmi faturalarıma nasıl ulaşırım?

Ödeme yaptıktan bir süre sonra resmi faturanız oluşturulur. Resmi faturanız oluşturulduğunda size SMS yoluya bilgi verilir. E-Posta adresinize oluşturulan resmi faturanız pdf formatında iletilir.

Ayrıca müşteri panelinizden;

Müşteri Paneli > Faturalarım > Remsi faturamı indir bölümünden geçmiş resmi faturalarınıza ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

Anasayfa » Duyurular » Hesap Oluştur